FORGOT YOUR DETAILS?

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanıza ait sosyal medya hesaplarının, profesyonel ve sağlıklı bir şekilde yönetilmesidir. Firmanızın sosyal medya adreslerinden sürekli, paylaşımlar yapmalı hedef kitleniz ile iletişimde kalmalısınız. Toromedya olarak, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir, reklamlarınızı  yaparak tanıtımınızı sağlayabiliriz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook, twitter, instagram  gibi  mecralarda tanıtım faaliyetlerini  yürütebilir,  reklamlarınızı yapabiliriz. Sosyal medya Reklamcılığı;

  • Reklamlar çok büyük kitlelere ulaşmayı sağladığı için ürünlerinizin ve hizmetlerinizin,  tanıtımı daha kolay yapılabilir
  • Tanıtımı yapılan ürün veya hizmetinizin daha fazla alıcı bulması sağlanır.
  • Sosyal medya reklamcılığı diğer reklamcılık hizmetlerinden daha fazla ve daha hızlı yayılma imkânı sağlar
  • İnsanlar reklamları görmekle kalmayıp bu reklamlardan daha çabuk etkilenebilmektedir.
  • Reklamların yayınlanma sayısı sosyal medya reklamcılığında daha fazla olduğu için bir reklam gün içerisinde milyonlarca insana sunulabilmektedir.

Sosyal Medya Rakip Analizi

Rakiplerinizin sosyal medyadaki etkinliği ve etkileşimi ölçülür. Böylece rakiplerinizin kendilerine ait sosyal medya adresleri ve farklı sayfalarda rakipleriniz hakkındaki yorumları, kelime bazlı olarak analiz eder. Bu yöntem karşınızda yer alan  rakiplerinizi çok daha iyi tanımanızı sağlar. Toromedya olarak swot analizi formunda raporlar hazırlayarak neler yapacağınızı planlarız. Hazırlanan rapor sonrası rakip analiz yapılarak, firma stratejisi belirlenir.

Web Sitesi İçerik Yönetimi

Web Siteniz, sosyal medya hesaplarınızdan bağımsız değil aksine birbiriyle entegre haldedir. Web siteleri ve sosyal  medya hesapları güncel tutulması gereken interaktif bir mecra haline getirilmelidir. Böylece sitenize ilk kez giren müşteriler, sürekli kullanıcılar ve  mevcut müşterileriniz gözünde site imajınız yükselecektir. Sosyal medya entegrasyonları sayesinde siteniz ve sosyal medya hesaplarınız arasında bir standart oluşacaktır. Toromedya olarak, web sitenizin içerikleri, blog yazıları, sosyal medya paylaşımları, basın kiti vb. alanlarda sitenizi sürekli olarak güncel tutarız.

Viral Kampanyalar

Günümüzde reklamın yayılması noktasında büyük değişiklikler meydana gelmiştir. Birden çok sistemden oluşur.  Bu sistemlerden  biri de viral marketing sistemidir. Viral pazarlama sisteminde,  kullanıcılar reklam hakkında düşüncesini sunabilir ve  reklam yapabilirler.  Viral, tıpkı bir virüs gibi yayılan pazarlama yöntemi anlamına gelir.  Viral  reklam sisteminde,  kurumunuz ağızdan ağıza yayılarak tanıtılır.  Burada önemli olan iyi bir strateji, doğru hedef kitle ve titiz çalışmadır.  Bu çalışmalarda, creatif ekibimiz sizler için en uygun stratejiyi geliştirerek, sonuç odaklı ve etkili viral kampanyalar oluşturur.

Sosyal Medya PR Yönetimi

Sosyal Medyada ne kadar etkinsiniz? Hedef kitleniz üzerinde ne kadar etkilisiniz ? İnsanlar firmanız ve sizler hakkında neler düşünüyor ne tür yorumlar yapıyorlar ?  Bu soruların cevaplarınızı sizler için hazırlayacağımız raporda bulabilirsiniz.  Firmanıza ait marka adı, anahtar kelimeler üzerinden, tüm sosyal medya mecralarını tarayarak size özel raporlar oluştururuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için sosyal medya gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Sosyal medya yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca sosyal medyada keyifle gezip onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir.Sosyal medya çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

YUKARI