FORGOT YOUR DETAILS?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web siteleri,  kurumların ve firmaların, tanıtımını yapmak amacıyla tasarlanan ve  browser( internet tarayıcısı) ile  görüntülenen web içerikleridir. Günümüzde web sitesi açmak ve sosyal paylaşım sitelerinde sayfalar kurmak, sizi internet sayfaları olmayan firmaların önünde tutmaktadır. Web siteniz size e-ticaret desteği ile 7/24 gelir kazandırmaya devam edecektir.Şunu unutmayalım, sanal dünyada yüzünüzün iyi olması gerekir. İçi dolu ve anlaması kolay bir web sitesinin geri dönüşü  potansiyel müşteri portföyü olur.

    Toromedya olarak kurumunuzu sanal dünyada zirvede tutabilecek, sektör içinde ve dışında   liderlik yapmanızı sağlayacak web sitesini kurmaya hazırız.  Domein sürecinden, yayınlanma sürecine kadar, alanında uzman kadromuzla sitenizi en iyi şekilde yaparız.

E-Ticaret Siteleri

E-ticaret  siteleri  firmalara 7/24  gelir sağlayabilmektedir.  Sanal dünyada  sınırlar olmadığından, müşteri pörtföyü ve iş ağı geniştir.  E-ticaret  siteleri;

  • Tasarlanma
  • Kodlama işlemi
  • Sanal pos kurulumu
  • SSL sertifikaları

ile tamamlanır. Toromedya olarak sizi uluslararası iş ağına kazandırmaya talibiz. Profesyonel ekibiz ile sitenizi hazırlarız.

Mikro Siteler

Stratejik bir öneme sahip olan mikro siteler firmaların ürettiği  ürün veya hizmetleri, isimleriyle adlandırılmış domainler de tanıtılır. Firmaya ait sitenin bağlantılarında barındırılan bu siteler tek bir sayfada veya iç içe geçmiş sayfalarda, kurumu ve hizmetleri  tanıtır. Siteler  ürün veya hizmetinizin yapısına uygun tasarımlarla desteklenir.  Toromedya olarak  en iyi ve hızlı şekilde tanıtımınızı yaparız. E-Ticaret sitelerini veya sanal poslarla da destekleyebileceğimiz  mikro siteleri, doğrudan e-ticaret olarak ta kullanabilirsiniz.

Web Yazılım Uygulamaları

Web siteniz veya e-ticaret sitenizde ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken,  çeşitli web yazılımlarla müşterinizin işini kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin,  çeşitli teknik veriler girerek,  kullanıcıların en uygun ürünü seçmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında  müşterilere  özel paneller oluşturarak, müşterinizin web siteniz üzerinden sürekli olarak  alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Toromedya olarak web siteniz ve müşteri ağınıza göre uygulamalar tasarlayabiliriz.

HTML5/CSS3 Animasyonları

Web sitenizde HTML5 ve CSS3 kullanarak çeşitli animasyonlar oluşturabiliriz. Geçmiş yıllarda yapılan animasyonlar  arama motorlarına uyumlu olmaması nedeniyle  terk edilmiştir.  Html5 teknolojisinin size sunacağı avantaj animasyonlarda kullanılan, resim ve yazıların arama motorları tarafından tamamen taranabilir olmasıdır. Arama motoru uyumlu web sayfalarına sahip olmak istiyorsanız, sizleri Toromedya ailesine bekliyoruz.

Mobil Uygulama

Firmanıza ait web sitesinin yada firmanızın,  Android ve IOS işletim sistemleri ile uyumlu,  mobil uygulamasını tasarlarız.  Tasarım sayesinde,  firmanız her zaman parmak uçlarında olacak. Yazılımlar ile  firmanızın satış rakamlarını yükseltebilir, iş ağınızı genişletebilirsiniz. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile hizmet ve ürünlerinizin, nasıl görüneceğini evinden veya iş yerinden anlık olarak görmesini sağlayabilrsiniz. Toromedya olarak kurumunuzu ileri teknoloji ile donatmaya  hazırız.

 

Web Projeleri

Web kaynaklı  yazılımlar,   tüm iş akış sürecinizi düzenler sitenizi  kullanımı kolay hale  getirir. Hayal ettiğiniz projeyi tarafımıza ilettikten sonra,   harita yazılımları  kullanarak gerçekleştireceğimiz projenin nasıl çalıştığını takip edebilirsiniz. Toromedya  olarak sizin başarınız, bizim başarımızdan önde gelir. Çözüm odaklı ekibimizin gerçekleştireceği  projeler ile , kurumunuz daha ileriye taşınacaktır.

Responsive Tasarım

Tüm Tarayıcı ve cihazlara uygun responsive tasarımlar.

Responsive Tasarım web sitelerinin farklı mobil aygıtlarda açılması için yapılan tasarımlara denir. Bir diğer değişle ise web sayfasının farklı ekran çözünürlüklerine göre uyum sağlamasıdır. Responsive olarak yapılmış bir web sitesinin tasarımı masaüstü bir bilgisayarda açılan tasarımla aynı ölçü boyut özelliklerini taşır. Buda her sayfa ve ekranda uzaklaşma yakınlaşma sorunlarını meydana getirmektedir. Buna karşın responsive tasarım yapılan siteler mobil cihazların ekran özelliklerine göre yerleşirken kullanıcı sayfalar arası geçişler özgür ve rahat olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterileriniz yenilik, etkinlik ve faaliyetleriniz ile ilgili yeniliklerinizi takip etmeye ihtiyaç duymuyorlar mı? Kolay ulaşılabilir olmanız, müşterilerinize siteniz üzerinden kolaylık sağlamanız he zaman tercih sebebi olmanızı sağlar. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Web sitesi yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda tasarım, kodlama işlemlerine geçer tüm bu süreci size özel bir sayfada paylaşırız sitenize anlık müdahale edebileceğiniz gibi size düşen tek sorumluluk sitenizin tasarımı bittikten sonra onay vermektir.

Firmamız web tasarım hizmeti yanı sıra, fotoğraf çekimi, metin yazarlığı, tanıtım filmi, grafik tasarım hizmetleri de vermektedir. Tüm süreç anahtar teslim olarak tarafımızca yönetilmektedir.

Web sitenizin kodlama, güvenlik alt yapısı, hosting seçimi gibi faktörler belirttiğiniz durumda etkili rol oynamaktadır. Tüm sürecin tarafımızca yönetilmesiyle güncel tutulması sağlanır tüm gerekli tedbirler tarafımızca alınır.

YUKARI