FORGOT YOUR DETAILS?

Hologram Standlar

Hologram ekran, insan yoğunluğunun olduğu ortamlarda dikkat çekmek için harika bir platformdur. Toro hologram, karma gerçeklik deneyimini uygulayarak etkileyici sunumlar ve şovlar hazırlamanıza olanak sağlar.

Toro hologram içeriği üç taraftan görülebilir, böylece izleyicilerin ekranı dolaşıp ürün ve sihri neredeyse her açıdan gözlemleyerek muhteşem bir şey görme hissini de arttırıyor. Karışık gerçeklik deneyimi, gerçek ürünlerin stratejik olarak ekranın hemen yanında yerleştirilmesiyle daha da geliştirilebilir. Kitlenizin gördükleri ürüne dokunmasına ve hissetmesine izin vermek, daha çekici hale getirir ve izleyicilerden müşterilere dönüşümü artırır.

Sanal Vitrin - Ters Projeksiyon

Hologram Vitrin müşterilerinizin vitrinizde ki cansız mankenleri izlemesi yerine onlara yeni modelleriniz ile bir defile yapmanızdan ürünlerinizin kullanımını ve özelliklerini gösteren kısa klipler yayınlamanıza kadar bir çok interaktif çözüm sunan bir uygulamadır. Bir çok sektöre uygulanabilen sanal vitrinler ile satışlarınızı artırabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için hologram teknolojiler gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Hologram Stand yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda 3D model, görsel efektler ve yazılım gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır. Size düşen yalnızca hologram filmi keyifle izleyerek onay vermektir.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Hologram Videolar çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

TOP