FORGOT YOUR DETAILS?

Sanal Gerçeklik

Sanal Gerçeklik (VR)

Sanal Gerçeklik uygulaması ile henüz var olmayan bir ortamı oluşturabilir, 3d bir ortamı her detayı ve multimedya mecraları kullanarak deneyimleme fırsatı sunabilirsiniz. Bir inşaat sitesi projenizde; müşteri adaylarınızın site içerisinde tüm bölümlerde bahçede kuş sesleri eşliğinde dolaşmasını sağlayabilir, iç mekanlarda tv de kendi reklam filminizi izletebilirsiniz. Sanal gerçeklik uygulaması etkileşimli olarak elinizdeki kollar yardımıyla, panjur ve stor perdeleri indirip, kaldırabilir. Televizyon kanallarını değiştirebilirsiniz. Ses, titreşim, görüntü ekleyerek, iyi bir deneyim yaşatabiliriz.

360 Derece Videolar

360° kameralarla yapılan çekimlerin VR gözlüklerle izlenilmesine dayanan uygulamalardır. Bu uygulamalarda Google cardboard vb uuz gözlükler içerisinde cep telefonlarının takılması ile gerçekleşir. Facebook, Youtube vb. VR uyumlu platformlarda yayınlanabilmektedir. Mekanınızda, firmanızda, projelerinizde belirli noktalarda kaydedilen 360° videolara sanal gerçeklik videoları haline dönüştürebiliriz. 3D programlardan 360° render alarak ta benzer deneyimi yaşatabiliriz.

Sanal Gerçeklik Eğitim Uygulaması

Sanal gerçeklik uygulaması yeni yeni gündemimize giren bir teknoloji olmasıyla birlikte birçok avantajı, beraberinde getirmektedir. Özellikle iş güvenliği konularında bir çok deneyimi eğitim uygulamalarında yaşatabilir. Eğitimlerde anlatılan konuların pekişerek asla unutulmaması sağlanabilir.

Örneğin ; iş güvenliği eğitiminde yüksekten düşme konusunu ele alalım, kemer takılmadan sanal gerçek bir ortamda yüksekte çalışılması hissini yaşatabilir böylece, gerçek hayatta kemer takılması konusunun önemini deneyimlenmesini sağlayabiliriz. Bu ve buna benzer bir çok alanda sanal gerçeklik eğitimleri hazırlayabiliriz.

Sanal Gerçeklik Sunumu

Sanal gerçeklik hayatımıza hızlıca giriyor. Firmanızda bir toplantı yapıyorsunuz , Japonyadaki müşteriniz, iralandadaki müşteriniz, katardaki müşteriniz ve siz aynı masada toplanabilir ve sanal bir toplantı yapabilirsiniz. Sanal gerçeklik uygulamaları ile müşterilerinize sanal gerçeklik sunumu yapabilmenizi de sağlayabiliriz. İnşaat projenizde, yeni bir binanızın sunumunda,projerinizin, rürünlerinizin ve hizmetelerinizin tanıtımında sanal gerçeklik deneyiminin avantajları ile fark yaratacaksınız.

Etkinliklerde sanal gerçeklik

Etkinliklerinize, bayi toplantılarınıza, personel eğitimlerinize eğlence katmak, fark yaratmak amacıyla sanal gerçeklikten faydalanabilirsiniz. Sanal gerçeklik uygulamaları ile oyunlar oynatabilir , skorboard tutarak gün birincisini belirleyebilir. Ona özel hediyelerle personel motivasyonunuzu artırabilirisiniz. Size özel uygulama ve oyunlar yapabileceğimiz gibi, mevcut oyunlara firma logolarınızı yerleştirebiliriz. Sanal gerçekliğin deneyiminin verdiği etkiyi firmanızın avantajına kullanabilirsiniz. Bu yeni teknolojiyle ilk sizler sayesinde tanışmaları bu teknolojiyle her karşılaşıldığında, sizleri hatırlamasını sağlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için sanal gerçeklik gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Sanal gerçeklik yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca filmi keyifle izleyerek onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Sanal Gerçeklik çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

TOP