FORGOT YOUR DETAILS?

Firma Tanıtım Filmleri

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmleri kurumunuzun tanıtımında en etkili araçlardan biridir. Sizlerden alacağımız brief doğrultusunda video çekimlerini verilmek istenen mesaja uygun olarak ses efektleri ve müziklerle donatır, verilmek istenen mesaja uygun kurgu tekniğini seçer. Biraz sevgimizi ve ilgimizi ekleriz sonunda ortaya tüm müşteri ve potansiyel müşterilerinize sunabileceğiniz lezzetli bir tanıtım filminiz olur.Firmanızı tanıtmak istediğiniz kişiye videonuzun linkini iletmeniz yeterlidir. Pratik, kolay bir şekilde hedef kitlenizi etkilemeniz mümkündür. Kurumunuzun en etkileyici noktalarını kurumsal tanıtım filmleriyle vurgulayabilir. Farklı yönlerinizi ortaya koyabilir. Zaman, para tasarrufu sağlayarak firmanızı tanıtabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filminin Faydaları Nelerdir ?

Kurumunuzun tanıtımında en etkili yöntemlerden biri tanıtım filmleridir. Binanızın büyüklüğü, çalışan sayınız, üretim parkurunuz, firmanızın öne çıkan noktaları tanıtım filmleri ile vurgulanmakta, Görsel medyanın verdiği avantajlarla beraber ses efektleri, çekim açıları, kurgu teknikleri ile hedef kitlenizin adeta zihnine kazınmaktadır.

Sizleri uzun, uzun firmanızı anlatma derdinden kurtarır. Aynı zamanda takdir edersiniz ki; firmanızı uzun uzun anlatmanız kendini beğenmiş bir hava yaratabilir ancak tanıtım filmlerinde bunu göstermenize kimsenin itirazı olmaz. Kurumsal tanıtımınızı taçlandıran, toplantı öncesinde, etkinliklerde, atıştırmalık niteliği taşır. Katılımcıları, az sonra gerçekleşecek sunuma hazırlamanızı sağlar. Fuarlarda sizlerle ilk kez karşılaşan potansiyel müşterileriniz üzerinde güven oluşturur. Görüşmelerin satışa dönme ihtimalini artırır. Web sitenizde, sosyal medya platformlarında sergileyebilirsiniz. sizleri tanımak isteyen müşterinizin zihninde bir standart oluşturur. zihinlerde farklı imajların canlanmasını önler. Filmi izleyen herkesin firmanızla ilgili aynı düşüncelere sahip olmanızı sağlar.

 

Doğru mesajı veren tanıtım filmleri hazırladığımızda müşterinizin bu mesajı aldığından kesin olarak emin olursunuz. Görsel medya, filmler diziler, toplumları ikna etmek, belirli hedefler doğrultusunda yönlendirmek amacıyla sıkça kullanılıyor. Birçok kaynakta bunu görmek mümkün. Ses efektleri, müzik, çekim açıları, ışıklar, kurgu teknikleri, altın oran gibi yöntemler kullanarak vermek istediğiniz mesajları doğru kitlelere ulaştırmak mümkündür. 3-5 Dklık tanıtım filmleriyle saatlerce konuşarak oluşturamayacağınız etkiyi oluşturmanız mümkündür. Böyle büyük bir güç barındıran, fırsat sunan videoları neden firmanızın yararına kullanmayasınız ki ?

 

Firma Tanıtım Filmi

Etkinlik Tanıtım Filmi

Etkinlikleriniz, bayi toplantılarınız, 5.yıl, 10.yıl, 20.yıl, 50.yıl, eğitim günleriniz için tanıtım filmleri hazırlarız. Aynı zamanda bir çok maliyete katlanarak hazırladığınız etkinlerinizde çekimler gerçekleştirirek, bir anı filmi oluşturabiliriz. bu özel anları kayıt altına alarak, yıllar sonra genel bir tanıtım filminizde kullanabilirsiniz. Etkinliklerinizde bu filmler sayesinde bayilerinizin, müşterilerinizin, personelinizin firmanıza olan bağlılığını artırabilirsiniz.

Ürün Tanıtım Filmi

Arge ve inovasyon faaliyetleri sonrasında, pazar araştırması yaparak tasarladığınız ürünlerinizi, üretmek için personel arayışına girdiniz. Müdürler, toplantılar, dökümanlar, sunumlar derken ürünlerinizi ürettiniz. Bu ürünleri üretirken bir çok emek harcadınız. Artık ürünlerinizi doğru hedef kitleye hitap eden filmlerle tanıtarak hızlıca satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ürününüzü müşterileriniz neden almalılar ? avantajları nelerdir ? rakip ürünlerden farkları nelerdir ? bu ve buna benzer bir çok soru işaretini müşterinizin zihninden temizleyebilir satışa yönlenmelerini sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Ürün ve hizmetleriniz ile birlikte E-Ticaret siteniz için ürün kampanyalarınızı etkili bir şekilde sunmak, kampanyanızı daha etkili duyurmak amacıyla ürün tanıtım videolarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mekan Tanıtımı

İş yeriniz, restaurant, cafe, bar, sosyal tesis, düğün salonları, eğlence mekanları vb. bir çok ortamın tanıtımını gerçekleştirebiliriz. Gerçekleştireceğimiz tanıtımlar sayesinde, müşterinizin o ortamı tam olarak hissetmesini sağlamamız mümkündür. Verilmek istenen mesaja uygun, neden sizlerin mekanınızı tercih etmeleri gerektiğini tam olarak kavratan filmler sayesinde müşteri sayınızı ve mevcut müşterilerinizin bağlılığını artıracaksınız.

Arsa Tanıtımı

Arsa, arazi ve tarlarda, hava çekimleri ile desteklenmiş filmler ile arsanızı, çevresel avantajlarını, konumunu, gelecekte oluşabilecek fırsatları vurgulayarak tanıtım filmleri oluştururuz. Arsa ve arazi tanıtım filmleri, arsanın satışı konusunda yatırımcılarınızı büyülemenizi sağlayarak satışınızı hızlandırır.

Eğitim Filmi

Personel eğitimleri, oryantasyon, iş güvenliği eğitimleri gibi bir çok konuda eğitim fimleri hazırlayabilir. Filmleri izleyen kişilerin çok kısa sürede, görsel medyanın gücüyle, konuları hızlıca kavramasına yardımcı oluruz. Eğitim filmleri yasal denetimlerde sizlere avantaj sağlayacağı gibi, üretim verimliliğinizi artıracak iş güvenliği risklerini azaltacaktır.

Ziyaretçi Filmi

Ziyaretçileriniz kampüs alanından giriş yaparken onlara bir film izletmeye ne dersiniz ? Ziyaretçileriniz,ziyaret süresince, kampüs içinde nasıl davranmaları gerektiğini hızlıca kavrar. Büyük bir firmayı ziyaret ediyor olmanın verdiği güveni hisseder. Ziyaretçi kaynaklı oluşabilecek risklerin önüne geçilmiş olur.

Sunum Filmi

Müşterilerinize, üst yönetime yapacağını tüm sunumlarınızda sunum filmlerini kullanmanızı öneririz. Sunum filmleri ile verilmek istenen mesaj hızlıca yerini bulur. Sunumunu yapacağınız konu her ne olursa olsun. infografi animasyonları, 2d ve 3d animasyonlarla destekleyebilir. En net ve doğru anlatış biçimiyle anlatmış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için tanıtım filmleri gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Tanıtım filmi yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca filmi keyifle izleyerek onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Tanıtım filmleri çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

TOP