FORGOT YOUR DETAILS?

Oyunlaştırma Uygulamaları

Oyunlaştırma Uygulamaları

Oyunlar tarih boyunca nesilden nesile aktarılan kültür ve barış sembolleridir.

Günümüzde özellikle pazarlama alanında sıkça oyunlaştırma uygulamaları kullanılmaktadır. Belirli bir amaç doğrultusunda, kullanıcıların yönlendirilmesi, hedeflere ulaştıkça çeşitli ödüller ve statüler kazandığı oyunlaştırma (gamification) sistemlerini oluşturmak için mobil, web veya masaüstü yazılımlar oluşturabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için grafik tasarım gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Grafik tasarım yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca tasarımı keyifle inceleyerek onay vermektir.

YUKARI