FORGOT YOUR DETAILS?

Kurumsal KimlikTasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Özellikle yeni kurulmuş bir firmalar için olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında kurumsal kimlik tasarımları gelmektedir. Firmanız yeni bir oluşuma gitmiş olabilir. Yeni pazarlar ve yeni hedef kitlelerin eulaşmış olabilirsiniz. Tüm bu süreçlerde yenilenmeye ihtiyacınız vardır.

Logonuzun yenilenmesi, daha kaliteli ve şık, güncel tasarımın yeniliklerine uygun hale getirilmesi, kurumunuzda kullandığınız. antetli kağıtlarınızın tasarlanması, faturalarınız, tüm tasarımların birbirleriyle uyumlu bir ahenk oluşturması. firmanızın tutarlılığı, güven vermesi açısından da son derece önemlidir. Bu süreçlerde sizlerin kurumsal anlamda kazanımlar. elde etmenizi sağlayacak profesyonel tasarımlarımızla hedef kitlenizi büyülemenizi sağlayarız.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımlarınız, tarafımızca en ince ayrıntılarla ve titizlikle yapılmaktadır. Gitgide etkisi azalmakla birlikte katalog tasarımlarında .fark yaratan hizmetimiz olan artırılmış gerçeklik uygulaması ile tekrar katalogların. eskiden olduğu gibi etki yaratmasını sağlayabiliriz. Bu şu demek, kataloglarınızın sayfalarında dolaşırken müşteriniz, mobil uygulamayı cep .telefonu veya tablet bilgisayarı ile açarak ürününüzün 3d modelini animasyonunu. firmanızın kurumsal tanıtım filmini görmek şansına sahip olur. Kataloglarınız her sayfasında ürünün verdiği mesaja uygun. olarak tasarlanacak,özgün ve benzersiz olacaktır.

Dergi Tasarımı

Katalogların etkisinin azalmasıyla birlikte bir çok firma dergi tasarımı metoduyla etki yaratmaktadır. Bu süreçte sektörünüzü anlatan bir dergi tasarımında. firmanızdan bahsedilmesi ve yaptığınız çalışmaların anlatılması, periyodik .olarak 1,2,3 aylık olacak şekilde çıkarılan dergilerle firmanızın imajını güçlendirmeniz mümkündür. Bu süreçte bizler firmanızın imajını güçlendirecek her hizmette mutlak yardımcınız olmaya devam ediyoruz.

Banner Tasarımı

Sosyal medya hesapları, web sitesi, gibi mecralarda kullanılmak üzere dijital banner tasarımı gerçekleştirebiliriz. Böylece web siteniz, kurumsal kimliğiniz ile uyumlu olması nedeniyle bir ahenk yakalamış oluruz. Bu hizmetimiz aslında sosyal medya yönetimi hizmetimiz içerisinde ücretsiz olarak verilmektedir.

 

Mascot Tasarımı

Firmanıza özel bir mascot tasarımı yaparak. Bu mascotun animasyonlarının hazırlanması bu animasyonların tüm film. web sitesi, katalog vb. noktalarda kullanılması fikri kulağa nasıl geliyor. İşte bu etkileyici işlemi çok uygun ve size özel hizmetimizle hazırlıyoruz. 2D yöntemle .illustrasyon ve 3D Modelleme, rigleme (kemik ve kas sistemleri).hareket verme gib işlemler yapılarak. Tanıtımlarınız için muhteşem bir çözüme kavuşmuş olursunuz

İlan, Borşür, Afiş Tasarımı

Firmanızın tanıtımında etkisi gitgide azalan ancak hala. etkili olan broşürler ve el ilanları ile tanıtımınıza katkı sağlayabiliriz. Dilerseniz artırılmış gerçeklik uygulaması ile broşür, afiş ve el ilanlarınızda fark yaratmanızı sağlayabiliriz.

İnfografi Sunum Tasarımı

Sunum dosyalarınızda fark yaratacak infografi tasarımla ile sunumlarınızı eğlenceli hale getirebilir. Sunum yaptığınız kitleye, sunulan konunun daha iyi kavranmasını sağlayabilirsiniz. İstatistikler, dereecelendirmeler, pazar payları, pasta dilimleri vb. animasyonlu görseller ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için grafik tasarım gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Grafik tasarım yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca tasarımı keyifle inceleyerek onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Grafik tasarım çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

YUKARI