FORGOT YOUR DETAILS?

Canlı Yayın

Kişilerin ses ve davranışlarını o anda ve doğrudan doğruya veren radyo ve televizyon yayınıdır.Havadan canlı yayın, drone teknolojisinin gelişmesi ve hemen her prodüksiyon alanına girmesi ile gümdeme gelmiştir. Bant kayıt TV programıları, belgeseller ve tanıtım filmlerinde hava çekim araçları üzerlerindeki kameraya kayıt yaparlar. Kameranın kayıt kapasitesi ne ise o formatta kayıt eder. Drone indirdikten sonra ise kamera kartı aktarılarak görüntü işlemeye alınır. Canlı yayında ise hava çekim cihazından gelen görüntüler anlık olarak işlenir. Bu nedenle kameranın değil görüntüyü aşağıya indiren cihazın kapasitesi çok önemlidir.

Web Canlı Yayın

Kurum veya markanızın internet sitesi üzerinden, canlı yayın ihtiyaçlarınıza. Göre projelendirdiğimiz en uygun prodüksiyon planı ile izleyicinizle buluşan canlı yayın hizmetimizdir. Webcast hizmeti için size sağlayacağımız basit bir yazılım kodunu. IT ekibinizin sitenize eklemesi ile canlı yayın izlenebilir hale gelmektedir.

Sosyal Medya Canlı Yayın

Geniş izleyici kitlelerinin hedeflendiği canlı yayın hizmetimizdir. Kurumunuzun Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarında canlı yayın paylaşıldığında.Başka bir sayfaya yönlendirilmeden yayın direkt izlenebilir hale gelir.Facebook, İnstagram gibi mecraların paylaşım seçenekleri aracılığıyla yapılan. Teknik donanım olarak sadece akıllı telefonlar ve internetin yeterli olduğu anlık yayınlardır. Yani bu uygulama ve sosyal mecralar aracılığı ile telefonunuzu kendinize doğrultarak .Veya artık neye doğrultmak istiyorsanız- o anı canlı capcanlı şekilde takipçilerinize izletebiliyorsunuz.Canlı yayın esnasında izleyicilerinizin  kendi aralarında yazılı sohbet edebilmelerine.Soru sorabilmelerine imkan sağlayan canlı yayın hizmetimizdir. Yayın sonrasında tüm sohbet kayıtları tarafınıza raporlanır.Sosyal hesaplarda ve özellikle Facebook ile İnstagram gibi uygulamalar da ortaya çıkan canlı yayın uygulaması ile birlikte kullanıcılar. Merak ettikleri bireyler ya da ünlüler hakkında bilgi sahibi olma imkânı yakalamış durumdadırlar. Anlık olarak bireylerin ne yaptığı ile ilgili meraklarını. Gideren kullanıcılar için canlı yayın, oldukça keyif verici bir hal almış durumdadır.

360° Canlı Yayın

Kullanıcıların videolarda yer alan nesnelerin seslerinin ne kadar uzaktan geldiğini ve hangi yönden. Geldiğini anlamalarını sağlayacak bu. Yenilik ile film, müzik ve video deneyiminiz farklı bir boyuta ulaşacak. Önümüzdeki aylarda 360 derece canlı yayın desteğiyle birlikte sunulan uzamsal. Ses özelliğinin daha da ilerletilerek 3D ses desteği ile değiştirilmesi planlanan canlı yayın desteğidir.

Medical Canlı Yayın

Canlı yayının başlangıcında talep edeceğiniz bilgilerin. İzleyiciniz tarafından girilmesiyle izlenebilir hale gelen canlı yayın hizmetimizdir. Data toplamak istediğiniz ve kurumunuz için gerekli olabilecek isim. Telefon, e-mail, vb bilgilerden herhangi birinin veya hepsinin girilmesiyle yayın izlenebilmektedir.

Havadan Canlı Yayın

Tıp ve Medikal sektöründeki firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için tıp seminerleri. Tıp kongreleri, canlı cerrahi uygulamalarını içeren sempozyumları. Yayınlamak için özel olarak geliştirdiğimiz canlı yayın hizmetleridir.Havadan çekimlerde, kompakt ve ekonomik sistemler oldukça popülerdir.
Konser, festival, düğün, miting, etkinlik ve spor aktiviteleri gibi tüm açık hava. Organizasyonlarında 4 pervaneli modeller sıklıkla tercih edilmektedir.
GoPro Hero 4 kamera ve stabilizasyon sistemi sayesinde, tamamen sarsıntısız. Yüksek çözünürlüklü video çekimleri yapabilmekte.Ve her türlü koşulda mükemmele yakın sonuçlar elde edilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için canlı yayın gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Canlı yayın yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca canlı yayını keyifle izleyerek onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Canlı yayın çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

YUKARI