FORGOT YOUR DETAILS?

Seo (Search Engine Optimization)

Seo çalışmaları, web sitelerinin, arama motoru ( Google, Yandex, Yahoo, Bing) sonuçlarında alacağı yeri belirler. Türkçe ’ye “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak geçen çalışmalar, site içi ve site dışı çalışmalar olarak iki ’ye ayrılır. Seo çalışmaları sayesinde arama motorlarında alacağınız yer, E- Ticarette size farklı kazanımlar sağlayacaktır. Seo çalışmaları ile bilinirliğiniz artacak, sorgulanan uygun anahtar kelimelerde, ilk olarak sizin sitenize girilecektir. Seo çalışmaları ile hep üst noktalarda olacaksınız.Seo, web sitelerinin Google, Bing, Yandex, Yahoo, gibi arama motorlarının sonuçlarında alacağı yeri belirleyen içerik düzenleme çalışmasıdır.
Seo çalışmaları, site içi ve site dışı çalışmalar olarak iki ’ye ayrılır. Seo çalışmaları sayesinde arama motorlarında üst noktalara çıkacak, E- Ticarette rekabet içinde bulunduğunuz firmaların önüne geçeceksiniz. Müşteriler eğer sitenizde yer alan makalelere uygun anahtar kelimeleri taradıkları zaman ilk olarak sizi tercih edeceklerdir. Seo çalışmaları ile hep üst noktalarda yer alacaksınız.

Site İçi Seo

Site İçi Seo web sitelerinin, tasarım ve yazılım alanlarını doğrudan hepsini etkilemektedir. SEO da başarı sağlamak için sitelerde kullanılan makalelerim özgün ve doğal hazırlanması gerekir. Doğru ve zamanında bir analiz anahtar kelime belirleme ve hedef kitleleri seçmede kurumu hızla başarıya götürecektir. Belirtilen tüm maddeler arama motorlarının web sitelerini doğru ve kolay bir şekilde taramasına ayrıca hedef kitleri bulmaya yardımcı olacaktır. Web sitelerinde yer alan anahtar kelimeler Seo çalışmalarıdır. Google’ın yükseltme mantığı sitenin doğal bilinirlik esasına dayanmaktadır. Site içi yapılan illegal düzenlemeler fark edildiği takdirde Google tarafından dikkate alınmazlar. Yapay çalışmalar artıkça dikkate alınmamanın yanında olumsuz olarak dikkate alınır ve web sitesinin sıralamadaki yerini düşer.

Site Dışı Seo

Site dışı seo, web sitelerinin diğer kaliteli haber, blog, vs sitelerden alınan her türlü referans link bağlantısıdır. Seo hizmeti veya paketlerinde “Backlink” olarak da adlandırılmaktadır. Site dışı seo çalışmaları yapılırken kaliteli ve özgün içeriklere dikkat edilmeli özen gösterilmelidir.Çalışmaların, çöp siteler üzerinde yapılması siteye fayda sağlamaz aksine kalıcı zararlar bırakabilir. Sosyal Medya üzerinden organik bir ağ ile hedef kitleye sesleniş platformu oluşturulmalıdır. Şu unutulmamalı Google başta olmak üzere tüm arama motorları ziyaretçilerine, güncel ve doğru bilgileri sunmayı hedefler. Bundan dolayı çalışmaların tamamının kurumun iş yaptığı sektöre ait özgün ve doğal tanıtım yazılarından oluşması gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar ? her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı? müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için seo gereklidir. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz. Pazar payınızı büyütmeniz. Yeni pazarlara ulaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne değişmektedir. Bu beklentileri karşılayabildiğinizi süreğen bir şekilde müşterilerinize hatırlatabilirsiniz.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun. piyasayla kıyaslarsak yine uygun fiyatlarla çalıştığımızı belirtebiliz.

Seo yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca çalışmalarımızı keyifle izleyerek onay vermektir.

Çekimi yapılan alanda çeşitli ışıklar ve lensler kullanarak alan derinliği sağlayabilir. arka planı yok edebilir. Kurgu masasında vfx teknikleri kullanarak kötü görünen noktaları bertaraf edebiliriz. Sizlerle birlikte fabrika alanını dolaşırken eğer çeşitli tekniklerle çözüm üretemez isek önerilerimizi sunar ve fabrika alanındaki düzeltmeler için sabırla bekleriz. Kameramızın kadrajına yalnızca en iyi görüntüler girer.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli nesnelere ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Seo çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük destek sağlamaktadır.

YUKARI